"Türkiye

"Türkiye'nin En İyi Fuarı"

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Pazar gününün büyük bir bölümünü Kitap Fuarı’na ayırdı. Tüm stantları ziyaret eden ve tüm yazarlarla görüşen Başkan Çelik, hem yazarlardan hem de fuarı gezen vatandaşlardan fuar...

16 Ekim 2017Haber Detayı

"Kayseri Bir Kültür Şehri"

"Kayseri Bir Kültür Şehri"

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 1. Kayseri Kitap Fuarı’na katılan yazarlar Kayseri’nin bir kültür merkezi olduğunu kanıtladığını belirttiler.

16 Ekim 2017Haber Detayı

Şehir Akademi

Şehir Akademi'de Yeni Dönem

Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Büyükşehir Stratejik Araştırma Merkezi (BÜSAM) bünyesindeki Şehir Akademi’de yeni dönem başladı.

16 Ekim 2017Haber Detayı

15 Temmuz

15 Temmuz'u Unutmayacağız

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz Sanal Gerçeklik Tırı’nı Kayseri’ye getiriyor. Sanal Gerçeklik Tırı, 14-20 Ekim tarihleri arasında ihanet gecesinde yaşananları ve milletimizin göstermiş olduğu kahramanlığı bir ke...

13 Ekim 2017Haber Detayı

Başkan

Başkan'dan Özel Davet

Büyükşehir Belediyesi tarafından 14-22 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan 1. Kayseri Kitap Fuarı için tramvaylarda vatandaşlara kitap dağıtımı yapıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de tramvaya binerek gü...

12 Ekim 2017Haber Detayı

"Kıbrıs Bizim Parçamız"

"Kıbrıs Bizim Parçamız"

Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlıkları arasındaki kardeş okul çalışması çerçevesinde Güzelyurt Kurtuluş Lisesi öğrencileri Kayseri’ye geldi.

12 Ekim 2017Haber Detayı

Kitap Fuarı İçin Muhteşem Konser

Kitap Fuarı İçin Muhteşem Konser

Büyükşehir Belediyesi 14-22 Ekim tarihleri arasında Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştireceği Kitap Fuarı’nın tanıtımı için Erciyes Üniversitesi’nde muhteşem bir konser düzenledi. 

11 Ekim 2017Haber Detayı

Kültür Yolu

Kültür Yolu'nda Kültür Gezisi

Büyükşehir Belediyesi, yeni sezon kültür sanat etkinlikleriyle birlikte Profesyonel Fotoğraf Eğitimi ve Uygulama Gezisi’ni de başlattı.  Yeni sezonun ilk gezisi Kültür Yolu’nda yapıldı.

10 Ekim 2017Haber Detayı