top of page
Ara
  • ack Yazılım

MHP Milletvekili Ersoy, Çelik ile Büyükkılıç'ı kıyasladı! Büyükkılıç, beklentileri karşılayamadı ima


MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ı başarılı bulduğunu belirterek, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile ilgili de dikkat çeken açıklamalar yaptı. Eski Başkan Mustafa Çelik dönemine atıfta bulunan Ersoy, Çelik’in Kayseri’de kısa dönemde önemli işlere imza attığını belirterek, ‘’Mustafa Çelik Başkan çıtayı yükselttiği için Memduh Başkan’dan da beklentiler var’’ dedi.

Büyükkılıç’ın, il başkanlığı, milletvekilliği, belediye başkanlığı yaptığını ve siyaseten tecrübeli bir isim olduğunu belirten Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, toplumda Büyükkılıç ile ilgili beklentinin olduğunu söyledi. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ı başarılı bulduğunu da kaydeden Ersoy, Büyükkılıç’ın henüz beklentileri karşılayamadığı imasında bulundu ve eski Başkan Çelik ile kıyasladı.


‘BİZİM DE YÜZÜMÜZE BAKMAZLAR…’

MHP Milletvekili Ersoy, ‘’Toplumda bir beklenti varsa ve daha iyisini yapabilir deniyorsa bizler de istişareye açığız. Birbirimize katkı sunarak, bu konuda samimiyet gösteririz. Beklenti çok. Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Mustafa Çelik, çalışmış, başarmış ve herkes teşekkür etmesini bilecek. Biz bugün kendisini görsek yine önümüzü ilikler, nasılsınız deriz. Büyükşehir Belediye Başkanlığı bitti diye saygımızı göstermeyecek değiliz. Eğer başka şekilde gidersek, yarın sokakta yürürsek, bizim de yüzümüze bakmazlar. Tabii biz o pozisyona sokmayız’’ diye konuştu.


‘KAYSERİ’DE İKİ İSİM FARK YARATTI!’

Kayseri’de son yıllarda iki ismin fark yarattığını savunan Ersoy, bu isimlerden birinin eski Başkan Mustafa Çelik, diğerinin ise Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Tahir Nursaçan olduğunu iddia etti. Ersoy, şu ifadeleri kullandı, ‘’Mustafa Çelik ve Tahir Nursaçan, bu şehirde fark yaratan yöneticiler oldu. Bu benim görüşüm. Mustafa Çelik’in şehre katkılarına bakıyorum, Allah razı olsun diyorum. Projeler yaptı, yollar, battı-çıktılar yaptı. Böyle bir zekaya, mühendis beynine sahip olduğu için anlatıyorum. Mustafa Çelik çıtayı yükselttiği için Memduh Başkan’dan da beklentiler var. Tecrübeli bir isim, kendisi de açıkladı 150 projesi var. Bu projelerle ilgili beklentiler var.’ Tahir Başkan'da önemli işler yaptı. Seçimleri kazandı, 3 rakibini geride bıraktı. Milyonluk yatırımları gerçekleştirdi. Ben bedel ödeyen insanlara saygı duyarım’

‘KAYSERİ’DE ANKET YAPILSIN ÇELİK YÜKSEK OY ALIR’

Ersoy, katıldığı TV programında bugün Kayseri’de anket yapılsa Çelik’în daha fazla oy alacağını da iddia ederek, ‘’ Kayseri’de anket yapılsın Çelik Başkan yüksek oy alır. Osman Kavuncu gibi, hatırlanacak işler yaptı. Yaklaşık 4 yıl başkanlık süresinde bana göre başarılı bir isim. Çıtayı yükseltti, hizmetleri biliniyor, fark yarattı’’ dedi.

1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page